19.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Değerler Eğitimi Seminerlerine Hızlı Başladı

  • 08 Ekim 2017
  • 0 YORUM
  • 348 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Değerler Eğitimi Seminerlerine Hızlı Başladı

Tekkeköy İmam Hatip Okullarında, öğrencilerin sosyal , kültürel ve dini anlamda gelişimlerini arttırmak amacıyla İl Müftülüğü ile yapılan protokol gereği değerler eğitimi seminerleri başladı.

Seminerler Tekkeköy İmam Hatip Orta Okulu’nun yeni binasının konferans salonunda gerçekleştirildi. Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu, Tekkeköy Yavuz Selim Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Tekkeköy Anadolu  İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yönelik bilinçlendirme seminerleri Samsun İl Vaizi ve İl Gençlik koordinatörü Mustafa Sarıcaoğlu tarafından verildi. Seminerler öğrenciler tarafından beğeni ile izlendi.

Program kapsamında toplamda dört seminer aşamalı şekilde gerçekleştirildi. Tekkeköy İmam Hatip ortaokulu ve Tekkeköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Deberoğlu ile Tekkeköy Yavuz Selim Anadolu İmam Hatip Lisesi  Müdürü Sezgin Yaşar, öğrencilerimize yönelik farkındalık eğitimlerinin planlı şekilde devam edeceğini ifade ederek, sunum yapan Mustafa Sarıcaoğlu’na teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Değerler Eğitimi Seminerlerine Hızlı Başladı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Değerler Eğitimi Seminerlerine Hızlı Başladı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ