25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Gündem Hakkında

  • 11 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 244 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Gündem Hakkında

Tekkeköy Gündem, Samsun Tekkeköy ilçesinin internette daha doğru olarak temsil edilmesi amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Özellikle ticari kaygıları ön planda tutması nedeniyle ilçe imajını hiç düşünmeyen medya tarafından oluşturulan görüntünün giderilmesi amaçlanmaktadır. Yine benzer şekilde tanıtım için birçok faaliyet göstermektedir.

Yayın hayatı boyunca önemli bir yol kat eden site Tekkeköy Haberleri konusunda önemli başarılar elde etmiştir. Gerek yaptığı özel haberler gerekse birçok haberi Samsun basınından önce Tekkeköy’lülere duyurmayı başarmıştır. Yayın hayatına başladığı süreden itibaren Tekkeköy resmi kurumları dahil, Tekkeköy ile alakalı en güncel site olma özelliğini açık ara ele geçirmiştir.

Kolay ulaşılabilir olması ile vatandaşlarla sürekli temas halinde olarak Tekkeköy’lülerin isteklerinin yetkililere daha kolay ulaşabilmesine imkan sağlamaktadır.

Tekkeköy’de gezilecek yerlerin tanıtımı açısından yapmış olunan çalışmalarla bir çok tarihi yerin internette bilinmeyen özellikleri internete servis edilmiştir. Bunlar arasından Tekkeköy Mağaraları ve şelaleler gibi Tekkeköy’ün en büyük turist potansiyeline sahip yerleri de gelmektedir. Yapılan tanıtımların yanı sıra adres bilgilerinin ve yol tarifi bilgilerinin paylaşılması ile de daha kolay ulaşılabilir hale gelmesini sağlamıştır.

İlçe hakkında paylaştığımız genel bilgilerin yanı sıra ulaşım araçları ve konaklamak için ihtiyaç duyulabilecek oteller hakkında da sitemizden bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca firma rehberinde yer alan bilgiler ile Tekkeköy’de yer alan esnafların bilgilerine ulaşabilirsiniz. Anlık olarak ihtiyaç duyabileceğiniz Tekkeköy nöbetçi eczane bilgisini de yine sitemiz üzerinden kolayca erişme şansına sahipsiniz.

Tüm bu hizmetlerimizle birlikte sizlerden aldığımız desteklerle sürekli yenilikler katarak çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz.

Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Gündem Hakkında başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Gündem Hakkında ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ