18.04.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Gündem Mayıs Ayı İstatistikleri

  • 02 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 731 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Gündem Mayıs Ayı İstatistikleri

Mayıs ayı içerisinde yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde Tekkeköy’ün en güncel internet sitesi Tekkeköy Gündem’in istatistiklerini açıkladık.

Mayıs ayı içerisinde Tekkeköy Gündem 3 bin 268 kez ziyaret edildi. Bu ziyaretleri toplam 2 bin 562 kullanıcı gerçekleştirildi. Toplamda 5 bin 258 sayfa görüntülendi. Bu da yaklaşık her girişte 1,61 sayfa görüntülenmesine denk geliyor. Ziyaretçiler ortalama 53 saniye sitede kaldı.

31 günlük süre içerisinde toplam 44 haber yayınlandı. Bu haberlerin hiç biri kullanıcılar tarafından yorumlanmadı. Aynı süre içerisinde Tekkeköy firma rehberine 7 yeni kayıt oluşturuldu.

Anasayfa ziyaretlerinin bini aşkın rakamla açık ara önde olduğu ay içerisinde Tekkeköy mağaraları için hazırlamış olduğumuz sayfa 171, Tekkeköy gezilecek yerler sayfası 163 ziyaretle anasayfayı takip etti. En çok okunan haberler ise Tekkeköy Deresinde Çalışmalar Başladı, Tekkeköy El Emeği ürünler Sergilendi ve Başkan Togar Önemli Projeler için Ankara’da haberleri oldu.

Tekkeköy Gündem’e erişimlerin yüzde 48,6’sı arama motorları üzerinden yüzde 34,9’u sosyal medya sitelerinden yüzde 15,7’si doğrudan yüzde 0,8’i de başka sitelerin referansı üzerinden gerçekleşti.

Mayıs ayı içerisinde yapmış olduğumuz en önemli teknik yenilik Tekkeköy Nöbetçi Eczane sayfasında oldu. Günün nöbetçi eczanesi artık sayfanın üst kısmında görüntülenmeye başladı. Nöbetçi eczaneye tıklandığında adres ve telefon bilgileri ulaşılabilir hale geldi.

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Gündem Mayıs Ayı İstatistikleri başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Gündem Mayıs Ayı İstatistikleri ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ