21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Gündem’i Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz

  • 16 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 281 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Gündem’i Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz

Uzun süren bir çalışma temposunun ardından Tekkeköy Gündem internet sitesinin bir çok özelliğini devreye soktuk. Henüz her şeyi tamamladığımızı söyleyemesek de kısa bir süre içerisinde tamamlamış olacağız.

Çıkmış olduğumuz bu zorlu yolculukta bize yardımcı olmak ve Tekkeköy gündemini, Tekkeköy haberlerini, Tekkeköy’le ilgili bilgileri daha yakından takip etmek amacıyla sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Bu konuda bir çok alternatif sosyal medya platformında sizler için hizmet vermeye çalışıyoruz.

  • Tekkeköy Gündem Facebook Profili için tıklayın.(arkadaş olarak ekleyebilir ve haber akışınızda paylaşımları görebilirsiniz.)
  • Tekkeköy Gündem Facebook Sayfası için tıklayın. (Sayfayı beğenebilir ve bazı önemli bilgilerin haber akışınızda görünmesini sağlayabilirsiniz.)
  • Tekkeköy Gündem Facebook Grubu için tıklayın. (Diğer sosyal medya hesaplarımıza göre daha serbest olan bu ortamda kendi haberlerinizi ve duyurmak istediklerinizi paylaşabilir ve gündemdeki bazı konuları yasal kurallar çerçevesinde tartışabilirsiniz.)
  • Tekkeköy Gündem Twitter sayfası için tıklayın.(Twitter’dan bizi takip ederek Tekkeköy Gündem’i ile ilgili attığımız twetleri yakından takip edebilirsiniz.)
  • Tekkeköy Gündem Google+ Sayfası için tıklayın.(Google+ üzerinden bizi takip etmek ve Google’da bağlantılı olduğunuz arkadaşlarınıza bizi önermek için çerçevelerinize ekleyebilirsiniz.)
  • Tekkeköy Gündem Youtube kanalı için tıklayın.(Kanalımıza abone olabilir ve kısa bir süre içerisinde çekmeye başlayacağımız Tekkeköy tanıtım videolarını, sokak röportajlarını ve önemli kişilerle yapacağımız röportajları izleyebilirsiniz.)

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip ederek Tekkeköy’ün önemli gelişmelerinden anında haberdar olma şansına sahip olabilirsiniz.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Tekkeköy Gündem Site Yönetimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Gündem’i Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Gündem’i Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ