26.04.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Haber – Tekkeköy Haberleri – Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Haber – Karadeniz’in en büyük şehri olan Samsun’un en büyük sanayi bölgelerini içerisinde barındıran Tekkeköy her gün birçok olaya ve habere ev sahipliği yapmaktadır.

Samsun Tekkeköy ilçesi nüfusu 50 bin civarında olmasına rağmen sahip olduğu sanayi bölgeleri ile çalışma saatleri içerisinde 100 – 150 bin kişinin yaşadığı bir ilçeye dönüşmektedir.

Tekkeköy Haber

Tekkeköy Organizasyonları

Samsun 19 Mayıs Spor Salonu, Yaşar Doğu Spor Salonu ve Karadeniz’in tek fuar alanı olan Samsun Fuar ve Kongre merkezi ilçede yer almaktadır. Ulusal ve Dünya çapında birçok etkinliğe ev sahipliği yapma özelliği taşımaktadır. Bunlar arasında en önemlisi 23. İşitme engelliler olimpiyatları (deaflympics2017) açılış, kapanış etkinlikleri ve birçok müsabakası bulunmaktadır.

Eskiden Samsun Tekkeköy vurgun ve Samsun Tekkeköy olay ile anılmakta olan ilçe günümüzde özellikle yapılan büyük spor organizasyonlarıyla gündeme gelmektedir.

Samsun’un en büyük sanayi bölgeleri ve ihracat ithalat bağlantılarının yapılacağı Lojistik köy Aşağıçinik bölgesinde yapımına devam edilmektedir. Sanayi bölgelerinde ve depolarda Tekkeköy Haberlerine konu olan yüze yakın ülkeye ihracat yapan ulusal ölçekte büyük firmalar bulunmaktadır.

Tekkeköy Tramvay

2017 yılı içerisinde ilçeye başlayan raylı sistem seferleri ilk etapta Tekkeköy tramvay kazası ile gündeme gelse de önemli değer katmıştır. Samsun’dan kolay olan Tekkeköy ulaşım daha da kolay hale gelmiştir. Üniversite ile Tekkeköy sapağı arasında raylı sistem hattı sürekli olarak hizmet vermektedir.

Tekkeköy Haber

Tekkeköy’ün en güncel internet sitesi üzerinde haber yayınlanan haberler hakkında bilgi almak, yayınlanmasını istediğiniz haberler ve diğer içerikler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekkeköy Gündem Haber İstatistikleri

Tekkeköy Gündem kurulduğu günden itibaren Tekkeköy’ün en güncel internet sayfası olma başarısını elinde bulundurmaktadır. Tekkeköy’de ilçe ile ilgili en çok aranan kelimelerin başında Tekkeköy Haber, Tekkeköy Nöbetçi Eczane ve Tekkeköy Belediyesi gelmektedir.

İlçede yaşayanların teknolojiyi kullanma alışkanlıkları incelediğinde dikkat çekici istatistikler çıkıyor. Yüksek sosyal medya kullanımına sahip olan vatandaşlar %80’lere varan mobil kullanımına ulaşıyor.

Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Gündem açıldığı ilk günden itibaren Tekkeköy haberlerini yayınlayarak Tekkeköy haber ihtiyacını karşılamayı kendine amaç edinmiştir. Tekkeköy Gündem ayrıca ilçenin internetteki tanıtımı için çalışmalar yürütmektedir. Bu amaç doğrultusunda hem güncel haberlerin sürekli olarak takipçileri sunulması sağlanmaktadır. Ayrıca yine buna paralel olarak tarihi ve turistik mekanların tanıtımları için içerikler üretilmektedir.

Karadeniz’in en eski yerleşim yeri olarak belirlenen ve bilimsel çalışmalara konu olan Tekkeköy mağaraları bunların en önemlisidir. Tekkeköy mağaraları ve Tekkeköy mağaralarına nasıl gidilir içerikleri ile bu anlamdaki önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Haber – Tekkeköy Haberleri – Tekkeköy Gündem başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Haber – Tekkeköy Haberleri – Tekkeköy Gündem ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.