26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu’ndan Kutlu Doğum Programı

  • 20 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 458 KEZ OKUNDU
Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu’ndan Kutlu Doğum Programı

Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gerçekleştirildi.

Tekkeköy Düğün Salonunda 12:00’de açılan Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu Kutlu Doğum sergisi ile başlayan programlarda İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri yaptıkları çalışmaları sergiledi. Öğrenciler tarafından hazırlanan Kutlu Doğum görselleri sergiye katılanlar tarafından büyük beğeni topladı.

Akşam saat 17:30’de başlayan ve Tekkeköy İmam-Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından sunulan programda öğrenciler kendi hazırladıkları yazılarla kutlu doğumu anlattı. Daha sonra öğrenciler kutlu doğumla ilgili çalıştıkları ilahileri seslendirdi. Yoğun katılımın gerçekleştirildiği etkinliğin sonunda katılanlara ikramlarda bulunuldu.

Gerçekleştirilen etkinliklere Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya ve Yusuf Sağlam, daire amirleri, Tekkeköy Milli Eğitim Şube Müdürleri, veliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu’ndan Kutlu Doğum Programı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu’ndan Kutlu Doğum Programı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ