24.07.2017 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Kaymakamı ve Samsunspor Yönetimine Dostluk Yemeği

  • 26 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 242 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Kaymakamı ve Samsunspor Yönetimine Dostluk Yemeği

Samsunspor’la Trabzonspor arasında oynanacak olan dostluk maçı öncesinde Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ve yönetim kurulu Samsunspor heyetiyle dostluk yemeğinde bir araya geldi. Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük’ün de katıldığı dostluk yemeğinde Trabzonspor Medical Park basketbol takımımızın başkanı Abiş Hopikoğlu da yer aldı.

Yemek sonrası bir konuşma yapan Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, dostluktan kimseye bir zarar gelmeyeceğini vurgulayarak “İnşallah bundan sonra bizli veya bizsiz çünkü biz kalıcı değiliz. Bugün görev yapıyoruz yarın olmayacağız. Kulüpleri idare edenler bu birlikteliği devam ettirmeliler. Ben hem yönetim kurulum hem de camiam adına Sayın Muharrem Usta’ya teşekkür ediyorum. Hem yemek için hem de Samsunspor ile Trabzonspor arasındaki ilişkilerinin bu hale getirilmesine yaptığınız katkılar için teşekkür ediyorum. Bugün gördüm ki sadece Samsunspor’a değil Giresunspor’a da el uzattınız. Bu durumda bizi ayrıca mutlu etti beni. Çünkü hepimizin amacı kulübümüze hizmet etmek kadar spora da hizmet etmek” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’da yaptığı konuşmasında “Samsun’a gittiğimizde ilişkimiz biraz daha resmiydi. Şimdi ise tamamen kardeş olduk. Bölgedeki her takım bizim. Spor bu tarz şeylere hizmet ettiğinde bir anlam taşıyor. Hepimizin yolculuğu böylece anlam kazanıyor. Buna Samsunspor Kulübü de olağanüstü katkı sağladı. Burası sizin, Samsun da bizim evimiz. Bundan sonra ilişkileri geliştirmeye devam edelim. Bu arada Samsunspor son dönemde hep son anda lige çıkma fırsatını kaçırıyor. Bu durum bizi üzdü. Umarım bu yıl yarış mutlulukla sonuçlanır.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ