Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Mağaraları Piknik Alanı – Foto Galeri

Tekkeköy Mağaraları Arkeoloji Vadisinde yer alan piknik alanı her yıl yerli yabancı birçok ziyaretçiyi ağırlıyor.

Tekkeköy Mağaraları Piknik Alanı

Tekkeköy mağaraları Karadeniz’in bilinen en eski yerleşim yeridir. Her yıl yerli ve yabancı bir çok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Tekkeköy mağaraları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Tekkeköy mağaraları sayfasını ziyaret edin.

Piknik alanının nerede olduğunu ve nasıl gidileceğini öğrenmek için nasıl gidileceği ile ilgili hazırlamış olduğumuz sayfayı inceleyebilirsiniz.

Tekkeköy Mağaraları Piknik Alanı

Tekkeköy mağaralarındaki piknik alanında doğaya zarar vermeden mangal yapabilmeniz için özel alanlar yapılmıştır. Bu alanlarda mangalınızı pişirerek doğa ile iç içe mangal keyfi sürebilirsiniz.

Tekkeköy arkeoloji vadisinde bulunan geniş piknik alanı içerisinde geniş oyun alanları yer almaktadır.

Tekkeköy mağaraları piknik alanında bulunan çocuk parkı ile doğa ile iç içe ortamda çocuklarınızın keyifli vakitler geçirmesini sağlayın.

Tekkeköy Arkeoloji vadisinde bulunan piknik alanında hem müzeleri gezebilir hemde piknik yapabilirsiniz

Tekkeköy mağaralarında yer alan piknik alanı mescit, tuvalet, çocuk oyun alanı ve ihtiyaç duyacağınız bir çok şeyi bir arada sunmaktadır.

Tekkeköy Arkeoloji Vadisinde yer alan piknik alanında hem tarihi müzeyi gezebilir hemde birçok sosyal imkana sahip alanda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Piknik alanı içerisinde hamak ve salıncak kurabileceğiniz ağaçlar bulunmaktadır.

Tekkeköy Fotoğraflarını görmek ister misiniz?