19.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Mağaralarındaki Piknik İptal Oldu

  • 03 Haziran 2016
  • 0 YORUM
  • 734 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Mağaralarındaki Piknik İptal Oldu

İstanbul Samsun Tekkeköy Derneği tarafından gerçekleştirilmesi planan etkinlik iptal oldu. Ramazan bayramının üçüncü günü gerçekleştirilmesi planlanan etkinliğin Tekkeköy Mağaralarında gerçekleştirilmesi planlanıyordu.

İstanbul Samsun Tekkeköy Derneği Genel Başkanı Özcan Büyük konu ile alakalı derneğin resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada “Üzülerek açıklıyoruz ki tüm çabalarımıza rağmen Tekkeköy mağaralarındaki piknik programımıza izin verilmemiştir. İstanbul Samsun Tekkeköy Derneği yönetim kurulu kararı ile Samsun Tekkeköy’deki piknik programı iptal edilmiştir. Piknik programımız İstanbul’da yapılacaktır. Piknik tarihi dernek hesabın dan yayınlanacaktır. Bu duruma sebep olanlar tek tek biliniyor ve hesabını zamanı gelince hem İstanbul Samsun Tekkeköy Derneği’ne hem de Samsun Tekkeköy halkına verecektir. ” ifadelerine yer verildi.

Yerel ve ulusal sanatçıların katılımı ile gerçekleştirilmesi planlanan ve yoğun katılım olması beklenen etkinliğin belediyeden gerekli izinlerin alınamadığından dolayı iptal edilmek zorunda kaldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Mağaralarındaki Piknik İptal Oldu başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Mağaralarındaki Piknik İptal Oldu ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ