22.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Milli Eğitim Müdüründen Bayram Mesajı

  • 02 Temmuz 2016
  • 0 YORUM
  • 444 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Milli Eğitim Müdüründen Bayram Mesajı

Tekkeköy Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya, Tekkeköy Milli Eğitim Müdürlüğü’nün internet sitesinden yayınladığı mesajda “Millet olarak birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, kırgınlık ve dargınlıkların sonlandırıldığı, sıla-i rahim gereği gurbetteki akrabaların hatırlarının sorulduğu ve ziyaret edildiği, milli ve manevi değerlerimizin idrakine varıldığı, sonsuz rahmet ve bereketin sunulduğu Ramazan Ayının sonunda, cehennem azabından kurtuluşun bayramı olan Ramazan Bayramına erişmiş bulunmaktayız.

Yüce dinimiz İslam’ın, sosyal alanda yardımlaşma ve dayanışmayı daha da arttırmanın önemine vurgu yapılan dini bayramlarımız, dargınlıkların unutulduğu, sevgi, saygı ve hoşgörümüzün arttığı, milletimizin kaynaşmasına vesile olan değerli günlerimizin başında gelir.

Bu duygu ve düşüncelerle, huzur ve güven ortamı içerisinde bu güzel günleri idrak edebilmemize imkân sağlamak için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken, gazilerimizin, şehit ve gazi ailelerimizin, Aziz Milletimizin ve bütün İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, bu mübarek günlerin tüm insanlığa sevgi, saygı, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Milli Eğitim Müdüründen Bayram Mesajı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Milli Eğitim Müdüründen Bayram Mesajı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ