25.04.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Otelleri

Samsun şehir merkezine 14 Km. uzaklıkta olan Tekkeköy konaklama bakımından önemli bir konuma sahiptir. Hava limanına yakınlığı ile şehir dışından gelip konaklamak isteyenler için daha ideal hale getirmektedir. İlçe Samsunspor stadyumuna, Samsun Yaşar Doğu Spor Salonuna, Fuar ve Kongre merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Tekkeköy’de tercih edilen oteller, bu adreslerde yapılan etkinliklerde çok daha cazip hale gelmektedir.

Samsun’a ve ihtiyaç duyulan bir çok noktaya kolay ulaşım imkanı mevcuttur. Yaklaşık on dakikalık süre içerisinde aracınız ile Samsun’a ulaşabilirsiniz. Ondokuz Mayıs Üniversitesine kadar uzanan Samsun Raylı Sistem hattı durakları ilçede mevcuttur. İlçe merkezinden 15 dakikada bir Samsun’a dolmuş seferleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı halk otobüsleri de mevcuttur. Ulaşım özellikleri ile Tekkeköy otelleri Samsun merkez otelleri arasında gösterilmektedir.

Tekkeköy’de şuanda 3 otel faaliyet göstermektedir. Samsun Tekkeköy’de Pansiyon bulunmamaktadır, ilçe merkezinde Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan öğretmen evi bulunmaktadır. Tekkeköy Otelleri Airport Resort Otel, Hampton by Hilton Samsun ve Park Inn by Radisson Samsun’dur.

Airport Resort Otel

Tekkeköy en eski oteli olma özelliğini açık ara elinde bulunduran otel ilk olarak 1997 yılında kurulmuştur. Çavuşoğlu A.Ş. tarafından yaptırılmış olan otel Çavuşoğlu otel olarak da bilinmektedir. Otel yatak kapasitesi 70’dir, 3 yıldızı bulunmaktadır.

Samsunspor Stadyumuna, Fuar ve Kongre Merkezine, Yaşar Doğu Spor salonuna yakındır.

İnternet üzerinden rezervasyon yapma imkanı olmayıp, sadece ön rezervasyon yapılabilmektedir. Bilgiler bırakıldığı taktirde otel tarafından 24 saat içerisinde dönüş sağlanmaktadır.

Samsun airport resort hotel iletişim

Samsun airport resort hotel adres: Samsun-Ordu Karayolu 12.km Tekkeköy (Samsunspor Stadyumu Karşısı)

Samsun airport resort hotel telefon: 0 (362) 256 33 65 ve 0 (533) 233 87 88

Hampton by Hilton Samsun

Karadeniz Sahil yolu üzerinde yer alan otel Fitness salonu, restoran ve toplantı salonu gibi imkanlara sahiptir. Otel 3 yıldızlıdır.

Tekkeköy Hilton Oteli toplantı, eğitim ve ufak konferans gibi etkinlikler için uygundur. Sahip olduğu kurumsal kimliği ile birlikte otel içerisinde sürekli eğitimler düzenlenmektedir.

Tekkeköy’de bulunan Hilton otel için internet üzerinden rezervasyon imkanı mevcuttur. Güler yüzlü personeliyle yüksek memnuniyeti sunan otel modern konaklama imkanını uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Samsun’da hizmet vermekte olan Hampton by Hilton oteli Ümsa grup yatırımıdır.

Tekkeköy Hampton By Hilton

Hampton by Hilton Samsun İletişim

Hampton by Hilton Samsun adres: Kerimbey Mahallesi, Işık Sokak, No:2 Tekkeköy

Samsun Hilton Otel telefon: 0362 311 07 07

Park Inn by Radisson Samsun

Tekkeköy Park Inn Otel - Tekkeköy Otelleri

2017 yılında hizmet vermeye başlayan otel toplam 70 oda kapasitesine sahip. Fitness salonu, toplantı salonu ve restoran gibi imkanları bulunmaktadır. Yaşardoğu Spor salonu, Samsunspor Stadyumu, fuar ve konfre merkezine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Sanayinin bölgesinde yer almasıyla iş toplantıları için elverişli bir konuma sahiptir.

Park inn by radisson Samsun İletişim

Park Inn by Radisson Samsun Adres: Cumhuriyet Mahallesi Değirmenci Caddesi No:4  Tekkekoy

Park Inn by Radisson Samsun Telefon: 0 362 312 55 55

Tekkeköy’de yapacağınız konaklama sırasında gezebileceğiniz diğer yerler için Tekkeköy Gezilecek yerler sayfasını inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Otelleri başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Otelleri ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.