25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Ramazan Sokağı Yoğun İlgi Görüyor

  • 04 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 607 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Ramazan Sokağı Yoğun İlgi Görüyor

Tekkeköy bu yıl ilk defa düzenlenen 1. Ramazan Etkinlikleri ve Ramazan sokağı, Ramazan ayının ruhu, maneviyatı ve tüm güzellikleri ile her akşam genç yaşlı, çoluk çocuk yediden yetmişe tüm Tekkeköy’lülerin yoğun ilgisi ile dolup taşıyor.

Tekkeköy Belediyesi Sevgi Tekkesi tesisleri yanında kurulan Ramazan Sokağı Ramazan Ayı süresince her akşam iftarın hemen ardından bir birinden farklı etkinlikler ve programlarıyla Tekkeköy’lülerle buluşarak Ramazan ruhunu, maneviyatını ve güzelliklerini sergileyeme devam ediyor.

Tekkeköy Ramazan Sokağı, çeşitli etkinlikler, animasyon gösterileri, orta oyunu, sahne gösterileri, çocuk oyunları, yarışmalar ve alışveriş stantlarıyla büyük ilgi çekiyor. Özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği Tekkeköy Belediyesi Ramazan Sokağı’nda, aileler de çocuklarıyla birlikte ilgi çekici sevilen etkinlikler eşliğinde eğlenceli akşamlar yaşıyor. Geleneksel Türk tiyatrosunun efsaneleşmiş oyunlarının sahnelendiği Ramazan Sokağı’nda, çocuklara yönelik gerçekleştirilen etkinlik ve gösterilerin yanında Kuran-ı Kerim tilaveti, ilahiler, neyzenler ve semazenlerin de programda olmasıyla ramazan ayının maneviyatı ve güzellikleri her alanda yaşatılıyor.

Tekkeköy Ramazan Sokağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Ramazan Sokağı Yoğun İlgi Görüyor başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Ramazan Sokağı Yoğun İlgi Görüyor ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ