25.04.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Satılık Daire

Tekkeköy Satılık Daire

Samsun’un gelişen ilçelerinden Tekkeköy’de ev sahibi olmak, ev sahibi olurken bütçenize ve ihtyaç duyduğunuz özelliklere en yakın olan eve sahip olmak için Tekkeköy Satılık Daire ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Neden Tekkeköy’den Ev Almalısınız?

Tekkeköy Samsun’un son yıllarda önemli büyük yatırımlar alan en doğudaki merkez ilçesidir. İlçede Samsun 19 Mayıs Stadyumu, Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu, Fuar ve Kongre Merkezi gibi Samsun’un çok önemli etkinlik alanları yer almaktadır. Samsun’un en büyük sanayi bölgeleri (organize sanayi, örnek sanayi ve ilkadım sanayi) ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. Ayrıca bir çok mağazanın önemli satış mağazaları Tekkeköy’de bulunmaktadır. 49,843 nüfuslu Tekkeköy çalışma saatlerinde çalışma nüfusuyla birlikte 100 bin kişiye kadar yükselebilmektedir.

Tekkeköy Ulaşım

Tekkeköy Samsun Ordu Karayolu’nun 13. km’sinde ve yolun 1 km güneyinde yer almaktadır. İlçe merkezinden Samsun merkezine düzenli olarak sefer gerçekleştiren dolmuş ve Samsun Büyükşehir Belediyesi otobüsleri bulunmaktadır. Ayrıca Ekim 2016 tarihinden itibaren Tekkeköy Sapağından başlayan ve sanayi bölgelerinden geçerek Samsun Merkez’de sona eren raylı sistem hattı çalışmaya başlayacaktır.

Tekkeköy Satılık Daire İlanları

Şuanda gösterilecek olan satılık daire ilanı bulunmamaktadır. Yayınlanmasını istediğiniz Tekkeköy Satılık Daire ilanı için formu kullanabilirsiniz.

Kiralık Daire ilanları için Tekkeköy Kiralık Daire sayfasını inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Satılık Daire başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Satılık Daire ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.