21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Satılık Daire – Ev

Bu sayfa Tekkeköy Satılık Daire ilanlarının listelenmesi ve daire alırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgilendirmek için hazırlanmıştır. Aradığınız ilanlara bu sayfada ulaşamadıysanız Tekkeköy Kiralık Daire, Tekkeköy Satılık Arsa sayfalarını da incelemenizi tavsiye ederiz.

Sizde bireysel ilanlarınızı yayınlamak için ilan ekle sayfasını kullanabilir ve ücretsiz olarak ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Çoklu ilan vermek ve sabit reklamları yayınlamak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tekkeköy Satılık Daire

Yeni Samsunspor Stadyumu, Yaşar Doğu Spor Salonunu ve Fuar ve Kongre merkezinin ilçede inşa edilmesinin ardından emlak alanında gelişen ilçe daha büyük ivme kazandı. Yapılan büyük yatırımların yanı sıra Samsun’da hizmet veren raylı sistem hattının güzergahının Tekkeköy’e kadar ulaşması önemli bir adım daha sağladı. Gerek yatırım gerekse günlük yaşantı için Tekkeköy Satılık Daireler aranmaya başlandı.

Tekkeköy Emlakçılar

Sitemizde yer alan aktif ilanları kontrol edebileceğiniz gibi Tekkeköy’de faaliyet gösteren emlak firmaları ile alternatif konut ilanlarını değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.  Faaliyet gösteren firmalar için Tekkeköy Emlakçılar sayfasını ziyaret edebilir adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sahibinden Tekkeköy Daire

İlçede gelişen inşaat sektörü ile birlikte birçok yeni bina yapılmaktadır. Yeni yapılan inşaatlar sayesinde evinizi sahibinden alma şansını yakalayabilirsiniz.

Hangi Bölgeden Ev Almalıyım?

Samsun Kutlukent’te satılık daireler Ordu Samsun yolu civarında bulunmaktadır. Bu bölgede satın alınan evler sanayi bölgesine ulaşımda büyük avantaj sağlayacaktır. Bölgenin sanayi bölgesine yakın olduğunu ve dönem dönem hava ölçüm değerlerinin sınırları aştığını hatırlatalım.

Tekkeköy Aşağıçinik satılık daireler yapımı devam eden ve Samsun’un en büyük ticaret merkezi olması planlanan Lojistik Köy’e yakın olacaktır. Tek araçla Tekkeköy’e geçebilmek ve buradan Samsun’a geçmek mümkündür. Bölge özellikle arsa konusunda değerli olup Tekkeköy Aşağıçinik satılık arsalar gün geçtikçe hızlı bir şekilde değer kazanmaktadır.

Tekkeköy merkez satılık evler gelişen ilçe merkezi ile Samsun merkezine yakın olması sayesinde tercih edebilecek bir bölgedir.

Tekkeköy Müstakil Ev

Tekkeköy geniş arazileri olmasına rağmen müstakil ev yapım satım konusunda henüz yeteri kadar gelişmemiştir. Tekkeköy satılık müstakil ev ilanları çok rastlanan ilanlar olmayıp daha çok çok katlı evler yapılmaktadır. Müstakil evler bireysel olarak yapılmaktadır. Bölge ilerde Samsun satılık müstakil evler konusunda da önemli bir merkez haline gelmesi planlanmaktadır.

Samsun Tekkeköy Satılık Daire Fiyatları

Tekkeköy’de daire fiyatları evlerin fiyatları özelliklerine bağlı olarak değişmekte olup standart bir aile için yüz elli bin tl’den başlayan fiyatlarla konut satışı gerçekleşmektedir.

Tekkeköy Satılık Evlerin Özellikleri

Tekkeköy Merkezinde ve bir çok mahallesinde aktif olarak doğal gaz bağlantıları bulunmakta olup yeni yapılan binaların neredeyse tamamında doğal gaz kullanılabilmektedir.

İlçenin konumu itibariyle ihtiyaç duyulan Hastahane, Alışveriş merkezi, okul imkanları gelişmiştir. Samsun hastahanelerine ulaşımı kolaydır.

Toplu taşıma araçları yaygın olarak hizmet vermekte olup ulaşımı kolaydır. İlçe merkezinde Samsun Büyükşehir Belediye’sine ait belediye otobüsleri bulunmaktadır. Ayrıca ilçe merkezi ile Samsun merkezi arasında hizmet veren dolmuşlar vardır. Tekkeköy sapağından binilen raylı sistemin diğer ucu da üniversiteye kadar uzanmakta olup üniversiteye kolaylık ulaşmak mümkündür.

Tekkeköy Gezilecek Yerler

Tekkeköy Gezilecek Yerler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Satılık Daire – Ev başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Satılık Daire – Ev ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.