21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Tuning’de Buluşacak

  • 19 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 1.101 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Tuning’de Buluşacak

Geleneksel olarak düzenlenmesi planlanan Tekkeköy Tuning organizasyonunun ilki için hazırlıklar devam ediyor. Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleştirilecek olan 1. Geleneksel Tekkeköy Tuning Tekkeköy’deki modifiye severleri ve drift tutkunlarını bir araya getirecek. Etkinlik 5 Haziran Pazar günü saat 11:00’de başlayacak ve organizasyon boyunca güzellik yarışması ve drift yarışmaları gibi çeşitli etkinlikler ve yarışmalar düzenlenecek.

Samsun’un birçok ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Tuning etkinliği 5 Haziranda Kutlukent bölgesinde gerçekleştirilecek olan organizasyonla birlikte Tekkeköy’de de geleneksel gerçekleştirilmeye başlanacak. Organizasyona Samsun’un bir çok ilçesinden tuning ekibi katılacak. Tekkeköy 1. Tuning organizasyonuna Ordu’daki Tuning ekiplerinin de katılmaları bekleniyor.

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Tuning’de Buluşacak başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Tuning’de Buluşacak ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ