27.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Tuning’e Yoğun Katılım Bekleniyor

  • 03 Mayıs 2016
  • 0 YORUM
  • 518 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Tuning’e Yoğun Katılım Bekleniyor

Tekkeköy’deki modifiyeli araçların buluşacağı Tekkeköy 1. Tuning etkinliğine yoğun katılım bekleniyor. Modifiye severlerin merakla bekledikleri organizasyon için Facebook’ta oluşturulan etkinliğe bin 700’den fazla kişi katılacağını belirtmiş durumda. Samsun, Atakum, Bafra, Çarşamba, Terme, Ordu, Trabzon gibi birçok il ve ilçenin davet edildiği etkinlik için bölgedeki birçok modifiye severi bir araya getirecek büyük bir organizasyon olması bekleniyor.

Kirazlık Organize Sanayi bölgesinde 5 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan etkinlik saat 09:45’de başlayacak ve saat 17:00’a kadar devam edecek.

Samsun’un birçok ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Tuning etkinliği 5 Haziranda Kutlukent bölgesinde gerçekleştirilecek olan organizasyonla birlikte Tekkeköy’de de geleneksel gerçekleştirilmeye başlanacak. Organizasyona Samsun’un bir çok ilçesinden tuning ekibi katılacak. Tekkeköy 1. Tuning organizasyonuna Ordu’daki Tuning ekiplerinin de katılmaları bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Tuning’e Yoğun Katılım Bekleniyor başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Tuning’e Yoğun Katılım Bekleniyor ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ