24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy’de 782 Öğrenci TEOG’a Girecek

  • 26 Nisan 2017
  • 0 YORUM
  • 401 KEZ OKUNDU
Tekkeköy’de 782 Öğrenci TEOG’a Girecek

2016-2017 Eğitim öğretim yılı Temel Eğitimden orta öğretime geçiş ortak sınavının ikincisi Tekkeköy’de 16 ortaokulda gerçekleştiriliyor. Tekkeköy okullarında 8. Sınıfa devam eden 782 öğrencinin katılacağı sınav 26 -27 Nisan 2017 Çarşamba ve Perşembe günlerinde gerçekleştirilecek.

Sınav öncesi okulları ziyaret eden Tekkeköy Milli Eğitim Müdürü Ahmet YALÇINKAYA “Sınavlarda başarılı olabilmek için okul yöneticileri ve öğretmenlerin büyük çaba harcadığını, öğrencilerin başarısının en az aileleri kadar öğretmenlerini ve ilçe yöneticilerini mutlu edeceğini belirtti. Bu amaçla çaba gösteren tüm öğrencilere içtenlikle başarı dilerken ;emek veren tüm yönetici ve öğretmenlere de fedakar çalışmaları için teşekkür ediyorum.” dedi.

Yıl içinde yapılan çalışmalara değinen Yalçınkaya “Bizim varlık nedenimiz çocuklarımızdır. Onların başarılı olması için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Bu amaçla yıl içinde öğrencileri bu sınavlara hazırlamak için Milli Eğitim Bakanlığımızın mevzuatı çerçevesinde ciddi çalışmalar yaptık. Kazanım Değerlendirme sınavları, destekleme ve yetiştirme kursları, rehberlik etkinlikleri ile onların başarılı olması için yıl boyunca çalıştık. Tek arzumuz,bu çabalarımızın karşılığını öğrencilerimizin başarılarıyla almaktır.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy’de 782 Öğrenci TEOG’a Girecek başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy’de 782 Öğrenci TEOG’a Girecek ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ