22.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy’de Annelere Özel Program

  • 07 Mayıs 2016
  • 0 YORUM
  • 798 KEZ OKUNDU
Tekkeköy’de Annelere Özel Program

Tekkeköy Yardımlaşma Derneği ile Tekkeköy Belediyesi’nin birlikte Tekkeköy düğün salonunda anneler gününe özel program düzenlendi.

Her yıl geleneksel olarak anneler gününde program düzenlediklerini ifade eden Tekkeköy Yardımlaşma Derneği Başkanı Naciye Çetin “Ülkemizde yaşanan terör olayları ve şehitler nedeniyle bu yılki programımızı buruk olarak gerçekleştiriyoruz. Her yıl Anneler gününde ilçemizdeki anneler ve bayanlarla bir araya geliyoruz. Dayanışma ve kaynaşma anlamında bu gün bizler için ayrı bir önem arz ediyor. İlçemizin ismiyle kurulan ve 2004 yılından bu zamana kadar hizmet veren derneğimizin hiç bir yıl aksatmadan on ikinci Anneler günü programını gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Çünkü bu etkinliklerden elde edilen tüm gelir yardıma muhtaç insanlar ile burslu öğrencilere harcanıyor. Yani bununda temelinde bir hayır yatıyor. Programımıza başlamadan önce şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin. Şehitlerimizin annelerinin ve eşlerinin yüreklerindeki acı hepimizin acısı öncelikle onların anneler gününü kutluyorum. Ne güzel evlatlar yetiştirmişler ki şehitlik mertebesi ile şereflendirilmişler” ifadelerini kullandı.

Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük’ün eşi Bilge Akan Küçük, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın eşi Yasemin Togar’ın katıldığı programda, Tekkeköy Yardımlaşma Derneği Başkanı Çetin etkinliğe katılan anneleri teker teker dolaşıp çiçek verdi. Programa katılanlara çekilişle ödüller verilerek çeşitli ikramlarda bulunuldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy’de Annelere Özel Program başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy’de Annelere Özel Program ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ