24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Kütüphanesi Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirdi

  • 31 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 384 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Kütüphanesi Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirdi

Tekkeköy İlçe Kütüphanesi, Tekkeköy Belediyesi ve Tekkeköy Kamu Kurumları önderliğinde Kütüphaneler haftası etkinlikleri kapsamında kitap okuma kampanyası gerçekleştirildi.

Tekkeköy Kütüphane Müdürü Cengiz Korkmaz Tekkeköy’deki kütüphanenin tüm Tekkeköy’de yaşayan insanların duymasını ve aktif olarak kullanmasını istedikleri için gerekli destekleri alarak Tekkeköy Meydanında etkinlik düzenlediklerini belirtti. Geçen yılda gerçekleştirdikleri etkinliğe bu yıl daha yoğun bir katılım gerçekleştirildiğini ve toplamda 600’den fazla katılım olduğunu belirtti.

Tekkeköy meydanında Hükümet Konağı önünde gerçekleştirilen etkinliğe Tekkeköy merkezdeki okulların öğrencileri öğretmenleriyle birlikte yoğun katılım gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen etkinliğe Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy Kütüphane Müdürü Cengiz Korkmaz, Tekkeköy Hükümet Konağı Personeli, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Kütüphanesi Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirdi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Kütüphanesi Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirdi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ