26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy’de Ulaşımın Konforu Artıyor

  • 03 Temmuz 2017
  • 1 YORUM
  • 767 KEZ OKUNDU
Tekkeköy’de Ulaşımın Konforu Artıyor

Tekkeköy’deki yolların tamamının aynı standartlara kavuşturulması için başlatılan yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediliyor.

Tekkeköy’ün Farklı Alanlarındaki Yol Çalışmaları Artırılıyor

Asfalt, stabilize, taş parke ve son yıllarda her mahallede, her sokakta ve her yolda uygulanmaya başlanılan beton çalışmaları ile ilçenin dört bir yanını modern, kaliteli ve standartlara uygun yollar ile örerek ulaşım ağını güçlendiren Tekkeköy Belediyesi son aylarda yol çalışmalarında devrim yaratacak hizmetlere imza attı. Son üç yıl içinde ilçenin önceki üç döneminden fazla yol çalışması yapıldığına dikkat çeken Tekkeköy Belediyesi yetkilileri ilçenin hak ettiği konforda yolların artık ilçenin her tarafına yayıldığını ifade ettiler. Özellikle maliyet ve işçilik yönünden daha avantajlı olan beton yol çalışmaları sayesinde kırsal mahalleler bile şehir merkezlerindeki yol konforuna ulaşıldı. Tekkeköy’ün her mahallesinde her sokağında aşırı sıcaklara rağmen tüm çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bu yıl yapılması planlanan ve hedeflenen yol çalışmalarının şimdiden yüzde atmışını tamamlayan Tekkeköy Belediyesi modern ve konforlu yol ağıyla tüm ilçeyi örmeye devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. murat dedi ki:

    kanarya sitelerinin arkasındaki yolda aynen böyle beklerim beraber yürürüz bu yollarda

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy’de Ulaşımın Konforu Artıyor başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy’de Ulaşımın Konforu Artıyor ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ