26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy’de Yeni İmar Yolları Açılıyor

  • 08 Ağustos 2017
  • 1 YORUM
  • 865 KEZ OKUNDU
Tekkeköy’de Yeni İmar Yolları Açılıyor

Tekkeköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Tekkeköy’ün birçok yerinde yeni imar yolları açma çalışmaları sürüyor.

Tekkeköy Belediyesi tarafından vatandaşlardan gelen talepler ve ihtiyaç durumuna göre belirlenen programlar dahilinde Tekkeköy’ün her bölgesinde imar yolları açarak kentin farklı alanlara doğru yayılarak yerleşim yerleri oluşmasına öncü oluyor.

Yeni açılan imar yollarının yeni yerleşim yerlerinin ortaya çıkmasının beraberinde Tekkeköy genelinde büyük ulaşım kolaylığı sağladığını belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Her geçen gün yeni binaların ve yeni yerleşim yerlerinin ortaya çıktığı ilçemizde ulaşımın rahatlaması ve ilçemizin yeni mahallelere yeni bölgelere doğru yayılması için programlar dahilinde çalışmalar yürütüyoruz. Yeni yol açmak mevcut yollara göre daha fazla emek isteyen uzun soluklu bir çalışmanın akabinde ortaya çıkıyor. Ham bir alanda imar yolu açmak için önce zemindeki yumuşak malzeme alınıyor sonrasında ise dağ malzemesi serilerek sıkılaştırılma işlemi uygulanıyor. Akabinde alt yapı, kanalizasyon, elektrik, su, iletişim derken üst yapı çalışmaları ve kaldırımı tamamlanıyor. Üç yıl içerisinde ilçemizde açmış olduğumuz yeni yollar sayesinde ilçemiz nefes almaya ve daha da büyümeye başladı. İmar yolu çalışmalarımızın yanında tüm yol çalışmalarımız aralıksız devam edecek” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. murat dedi ki:

    vaay başkanı kanarya sitelerinin arka tarafında göremedik daha çay içecektik. YOLUNUZU gözlüyoruz

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy’de Yeni İmar Yolları Açılıyor başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy’de Yeni İmar Yolları Açılıyor ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ