Tekkeköy Gündem

Tekkeköy’deki Dev Marka İnternetten Satışa Başlayacak

Tekkeköy’ün ve Samsun’un önemli markalarından Pedo yeni ürünlerini internet üzerinden satmaya başlayacak.

İnternetten alışverişlerdeki güvenlik seviyelerinin artması ve kargo firmalarının hizmetlerini artırması ile birlikte internet üzerinden satış yapmaya başlayan firma sayısı hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor.

Pedo tarafından üretilen Pedo Plus ürünleri hepSam.com’dan satışa çıkacak. Bebek bezi sektöründe önemli bir kalite yakalayan Pedo Plus uluslararası kalite sertifikalarına sahip. Kaliteli ve ekonomik bebek bezi ürünleri üreten marka, bebek bezinin yanı sıra ıslak mendil, bebek şampuanı ve organik bebek ürünlerin satışını da internet üzerinden gerçekleştirecek.

Bebek bezi sektöründe internet üzerinden satışlarda önemli bir başarı yakalamak isteyen Pedo hepSam.com üzerinden müşterilerine önemli kampanyalar ve kolaylıklar sunacak.

2010 yılında RCP Grup tarafından tamamen satın alınmış olan marka, son teknoloji makinelerle üretimlerini sürdürüyor. Kirazlık Sanayi bölgesinde kurulu olan fabrikasında üretim faaliyetleri gerçekleştirmekte olan firmanın Samsun Ordu karayolu üzerinde Tekkeköy’de büyük bir deposu bulunuyor.

Samsun’un önde gelen firmaları arasında yer alan Pedo yurt dışına ve yurt içine ekonomik ve kaliteli bebek ve çocuk ürünleri satışı gerçekleştiriyor.