25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy’deki Okulun Yapımında Sona Yaklaşılıyor

  • 05 Kasım 2017
  • 0 YORUM
  • 304 KEZ OKUNDU
Tekkeköy’deki Okulun Yapımında Sona Yaklaşılıyor

Tekkeköy’de devlet yatırımı ile yapımı bitme aşamasına gelen 13 dönüm alan üzerinde 24 Derslikli Eğitim Binası ve 200 kişilik öğrenci yurduyla devlet tarafından sağlanan 12 milyonluk bütçe ile yapılıyor. Ayrıca Okulun hemen yanında bulunan Spor Bakanlığına ait olan 1200 kişilik seyirci kapasiteli spor salonu da Spor İl Müdürlüğünün onay vermesi halinde okul öğrencileri tarafından kullanılabilecek.

Tekkeköy’de bu yıl Fen ve Sosyal Bilimler Programlı Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak 102 kız ve erkek öğrenci ile faaliyete başlayan Tekkeköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği faaliyetlerine başladı.

Tekkeköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı İlyas Yılmaz, Başkan Yardımcısı Yusuf Ün, Sekreter Nurettin Arslan, Muhasip Yücel Çayır ve Üye Ali Zer inşaatı devam eden Tekkeköy Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

Tekkeköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği adına yapılan açıklamada “Bu güzel külliyeyi bizlere hazırlayan başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Başbakanımıza, Milli Eğitim Bakanımıza, Samsun Valimize, Samsun İl Milli Eğitim Müdürümüze, Tekkeköy Kaymakamımıza, Tekkeköy İlce Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve bu konuda destek veren sivil toplum kuruluşları ile siyasi parti temsilcilerimize geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz adına yürekten teşekkürlerimizi arz ediyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy’deki Okulun Yapımında Sona Yaklaşılıyor başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy’deki Okulun Yapımında Sona Yaklaşılıyor ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ