25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy’den Cezaevine Bebek Bezi

  • 25 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 1.517 KEZ OKUNDU
Tekkeköy’den Cezaevine Bebek Bezi

Tekkeköy’de faaliyet gösteren bebek bezi fabrikası Samsun cezaevinde büyümekte olan bebeklerin bez ihtiyaçlarını karşılayacak.

Kızılay Canik Şube Başkanı Hatice Örs ve AK Parti Sosyal İşler Başkanı Emine Haliloğlu Yeşiloğlu cezaevinde büyümekte olan bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Pedo fabrikasını ziyaret etti. Kardağ yönetim kurulu başkanı Merve Sefa Güdül ve fabrika müdürü Dilek Kayar’a yapmış oldukları çalışma hakkında bilgiler vererek çalışmalarına destek vermelerini istedi.

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Kardağ Yönetim Kurulu Başkanı “Bu tür sosyal sorumluluk projelerini desteklemek amacıyla elimizden gelen destekleri sunuyoruz. Bizlere bu konuda yardımcı olan Türk Kızlayı ve diğer sivil toplum kuruluşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Anneleri cezaevinde olduğundan cezaevinde büyümek zorunda kalan bebeklerin bez ihtiyacına yardımcı olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Desteklerinden dolayı Pedo markasına teşekkürlerini belirten Emine Haliloğlu Yeşiloğlu “Kardağ yönetim kurulu başkanı ve fabrika müdürmüze Kızılay’ımıza yapmış oldukları ciddi yardımlardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu tür projelerer destek veren firmaları artırarak toplumumuzdaki zayıf kalan yönleri tamamlamalıyız.” dedi.

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy’den Cezaevine Bebek Bezi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy’den Cezaevine Bebek Bezi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ