25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy’e Yeni Tesis Müjdesi

  • 22 Ocak 2017
  • 0 YORUM
  • 1.772 KEZ OKUNDU
Tekkeköy’e Yeni Tesis Müjdesi

Spor alt yapısı ve spor tesisleri yönünden son yıllarda büyük atılım gösteren Tekkeköy, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın talimatları çerçevesinde özlemle beklenen tam donanımlı yüzme havuzuna kavuşuyor.

Tekkeköy’deki büyük devlet yatırımlarının kat kat arttığını ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Tekkeköy son yıllarda gözle görülür değişim ve büyüme eğilimiyle bölgede adından söz ettiren en önemli ilçe haline geldi. Özellikle spor tesisleri yönünden yatırımların art arda gelmesi ilçe gençliği için sevindirici bir durum oldu. İlçe merkezinin dışında her gencin bulunduğu mevkide sportif faaliyetler yapabileceği tesisler bir bir oluşmaya başladı. Ülkenin aydınlık yarınlara ulaşmasında emek harcayan ve geleceği şekillendiren gençler boş zamanlarını sportif faaliyetlerle ilgilenerek ve spor yaparak değerlendirebilecekler. Bu sayede gençlerimiz sağlıklarını korur iken çevredeki kötü ortamlardan ve kötü alışkanlıklardan da uzak kalmış olacaklar. Hükümetimiz ve Bakanımızdan aldığımız enerji ve motivasyon çerçevesinde spora ve sporcuya önem veren yönetim anlayışımız ile gençlerimizin beraberinde sporsever ve sportif faaliyetlerde bulunan yediden yetmişe kadın erkek herkesi düşünerek spor alanları planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Bunca spor alanının ve spor tesisinin ilçede hayat bulmasında bizlere yol gösteren, her konuda yardımcı olan gençlerimizin abisi Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç olmuştur. Gençlerin ne istediğini iyi bilen ona göre planlamalar yapan Bakanımız ilçemizde gençler için çok önemli spor alanlarını kısa sürede ilçeye kazandırdı. Her zaman gençlerimizin ve bizlerin gurur kaynağı olan Bakanımız 19 Mayıs şehrine yaraşır hizmetleri ilimiz ile bütünleştirdi. Temmuz ayında yapılacak olimpiyatları Samsun’umuzda gerçekleştirilmesini sağlayarak spor alt yapısı en güçlü il olan şehrimizi ön plana çıkarttı. Onlarca ülkeden olimpiyatlar için ilimize gelen yerli yabancı misafirlerimiz sayesinde hem ilimiz ilçemiz tanınacak hem de ciddi anlamda bir ekonomik kazanç sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Togar’dan Akif Çağatay Kılıç’a teşekkür
Seçim öncesi vatandaşlara vermiş oldukları sözleri tek-tek yerine getirdiklerinin altını çizen Başkan Togar, “En çok önem verdiğimiz konuların başında yarınlarımızın asıl sahibi gençlerimiz için projeler hayata geçirmektir. Geleceğimizi şekillendirecek olan gençlerimiz için Tekkeköy’de her zaman büyük yatırımlar yapıyoruz. Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç ilçemizde Büyüklü Anadolu Lisesi, Suni çim halı sahalar, spor tesisleri ve gençlik merkezi kazandırmanın yanında gençlerimizin özlemle beklediği tam donanımlı yüzme havuzunun yakında Tekkeköy’de yükseleceğini müjdesini vermesi bizleri ayrıca mutlu etti. Her konuda bizlerin yanında olan ilçemizdeki birçok projenin ve çalışmanın hayat bulmasında sonsuz destekleri olan başta Geçlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç’a, Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan’a, Samsun Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’a ve İl Başkanımız Muharrem Göksel’e ilçem ve şahsın adına tekrar tekrar teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy’e Yeni Tesis Müjdesi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy’e Yeni Tesis Müjdesi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ