18.04.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy’lüler İstanbul’da Buluşacak

  • 05 Temmuz 2017
  • 0 YORUM
  • 859 KEZ OKUNDU
Tekkeköy’lüler İstanbul’da Buluşacak

Yaptığı başarılı çalışmalarla Tekkeköy’ün tanıtımında önemli bir rol üstlenen İstanbul Samsun Tekkeköy Derneği, Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Büyük önderliğinde piknik organizasyonu gerçekleştirecek.

Birbirinden farklı etkinliklerin yer alacağı ve Samsun dışında Tekkeköy’lülerin en yüksek katılımla gerçekleştirmesi beklenen organizasyon İstanbul Kemerburgaz Bağcılar Kirazlı Bent Piknik alanında gerçekleştirilecek. 9 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan etkinlik için İstanbul’daki dernek merkezinden otobüs kaldırılacak.

Tüm ailelerin keyifli vakit geçireceği piknikte halat çekme yarışı, çuval yarışı ve yumurta yarışı gibi eğlenceli oyunlar oynanacak. Katılımcılar arasında yapılacak ollan çekilişle hediyler dağıtılacak. Ayrıca gelen vatandaşlara keşkek ikram edilecek.

Hüseyin Şimşek, Özgür Karaduman, İsmail Acar organizasyonda müzikleriyle katılımcıları eğlendirecek. İsmail Şahin’in sunucu olacağı organizasyonda davul zurna ekibi ile katılıncılar keyifli gün boyu eğlenecek.

Her yıl tekrar edilmesi planlanan organizasyon için ağalık seçimi de program içerisinde gerçekleştirilecek. Bir önceki organizasyonda ağalığı kazana Yavuz Kiper ve diğer ağa adayları arasında ciddi bir rekabet yaşanacak.

Piknik organizasyonu ile ilgili açıklamalarda bulunan İstanbul Samsun Tekkeköy Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Büyük “Bu ve buna benzer organizasyonların vatandaşların tanışmaları ve kaynaşmaları açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle insanların bir araya geldikleri ve birşeyler paylaştıkları etkinlikler yapmak için imkanlarımız elverdiği ölçüde derneklerimizle beraber çalışmalar yürütüyoruz. Başta Tekkeköy’lüler olmak üzere katılmak isteyen herkesi derneğimizin bu mutlu gününde sevinç ve eğlencemize ortak olmaya, bizleri onurlandırmaya davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy’lüler İstanbul’da Buluşacak başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy’lüler İstanbul’da Buluşacak ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ