25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy’lüler Tekkeköy Meydanında Buluşacak

  • 08 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 572 KEZ OKUNDU
Tekkeköy’lüler Tekkeköy Meydanında Buluşacak

Ramazan Ayı’nın rahmet dolu iklimini aynı sofrada birlikte paylaşmak ümidiyle Tekkeköy Belediyesi tarafından Tekkeköy meydanında 9 haziranda iftar yemeği düzenlenecek.

Tekkeköy meydanında gerçekleştirilecek olan program’da saat 19’dan itibaren Şehit Uzman Çavuş Nejat Yaman için Kur’an-ı Kerim okunmaya başlanacak. Aynı anda mehter takımı da lojmanlar mevkiinden yola çıkarak Tekkeköy Meydanına doğru hareket edecek. Mehter Takımı Tekkeköy meydanına ulaştıktan sonra yaklaşık on beş dakikalık gösteri sunacak. Ardından gerçekleştirilecek yemek duası sonrasında Tekkeköy’lüler hep birlikte oruçlarını açacak.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda ilginin çok olması beklenen iftar programına 5 bin kişinin üzerinde vatandaşın katılması bekleniyor. İftar programına Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Milletvekillerinin de katılması bekleniyor.

AKS TV tarafından ramazan boyunca Sevgi Tekkesi‘nde gerçekleştirilen “İftara Doğru” programının canlı yayın konuğu da Samsun Valisi İbrahim Şahin olacak ve program Tekkeköy meydanından canlı olarak yayınlanacak.

Geçtiğimiz yıl yapılan Tekkeköy meydanı iftar haberi;

Tekkeköy Meydanı İftar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy’lüler Tekkeköy Meydanında Buluşacak başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy’lüler Tekkeköy Meydanında Buluşacak ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ