20.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy’ün Salih Ameli

  • 14 Aralık 2016
  • 0 YORUM
  • 684 KEZ OKUNDU
Tekkeköy’ün Salih Ameli

Tekkeköy İHH ve İlim Yayma Cemiyetinin işbirliğinde Tekkeköy Belediyesi düğün salonunda organize edilen “TEKKEKÖY’ÜN SALİH AMELİ GECESİ” programı vatandaşların yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.

Tekkeköy Belediyesi ile Tekkeköy İHH ve İlim Yayma Cemiyetinin birlikte organize ettiği “TEKKEKÖY’ÜN SALİH AMELİ GECESİ” programı Demokrasi tarihine altın harflerle yazılan ve aziz Milletimizin darbe kalkışmasına karşı duruşunu en iyi şekilde sergileyen 15 Temmuzun simge isimlerinden Şerife Boz’un katılımı ve eğitimci yazar Sait Çamlıca’nın muhteşem sunumuyla gerçekleştirildi.

Tekkeköy halkının her konuda olduğu gibi yardımlaşma ve salih amel işleme konusunda da üzerine düşeni en güzel şekilde yaptığını ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Tekkeköylü vatandaşlarımız her konuda üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmeyi bilmiştir. Belediyemizin desteklediği İHH tarafında yürütülen ve Nijer’deki katarakt hastalarının gözlerinin görmesi için yapılan çalışmayı Tekkeköy halkı gönülden desteklemiş ve yardımları ile yüzlerce kişinin göz ameliyatları yaptırılarak kör olmasının önüne geçilmiştir. Bu akşam burada düzenlenen “TEKKEKÖY’ÜN SALİH AMELİ GECESİ” programı belediyemiz İHH ve İlim Yayma Cemiyeti işbirliğinde Tekkeköy halkının desteği ile gerçekleştirilen maneviyatı yüksek ve insana yapılan yatırımın sergilendiği bir gece oldu. Yine programa Demokrasi tarihimize altın harflerle yazılan ve Aziz milletimizin darbe kalkışmasına karşı duruşunu en iyi şekilde sergileyen 15 Temmuzun simge isimlerinden, kahramanlarından Şerife Boz bacımızın katılımı ve eğitimci yazar Sait Çamlıca’nın sunumuyla duygu ve maneviyat yüklü bir program gerçekleştirmiş olduk’’ şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy’ün Salih Ameli başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy’ün Salih Ameli ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ