27.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy’ün Yeni İnternet Sitesi Açıldı!

  • 13 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 380 KEZ OKUNDU
Tekkeköy’ün Yeni İnternet Sitesi Açıldı!

Tekkeköy’ün yeni internet sitesi Tekkeköy Gündem www.tekkekoygundem.com adresinde yayına başladı. Yeni internet sitesiyle birlikte Tekkeköy’ü ve Tekkeköy’lüleri birçok yenilik bekliyor.

Tekkeköy Haber’in kurucu ortaklarından Muhammet Selman AYAS tarafından kurulan site yaklaşık 6 yıllık bir tecrübe ve birikim sonucunda hazırlanmış durumda. Güçlü bir ekiple hızlı bir şekilde çalışmalara başlayan site hazırlayacağı özel içerikler ve görseller ile Tekkeköy’ü internet ortamında diğer ilçelerden daha ileri bir seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Günümüzün vazgeçilmezi haline gelen sosyal medyayı etkin ve etkili bir şekilde kullanmayı planlayan ekip buradan gelecek olan tepkileri ve önerileri analiz ederek önemli başarılar yakalamayı planlıyor. Farklı sosyal medya hesapları sayesinde farklı ilgi alanlarındaki kişilerin daha kolay toplanabilecekleri yeni platformlar oluşturmayı hedefliyor.

Belirli aralıklar oluşturacağı özel gündem yazıları ve yazı dizileri ile Tekkeköy’ün sorunlarının çözülmesi için hem yetkilere hatırlatma hem de çözümler üretmeyi planlaması Tekkeköy için önemli bir fırsat olarak görülüyor. Tabi bu yapılacak olan çalışmalara ve görecekleri ilgiye bağlı durumda.

Sitenin ilk etapta planladığı projeler arasında;

Tekkeköy tanıtımı için hazırlanacak içerikler ve Tekkeköy bilgilerinin son verilerle birlikte güncel olarak derlemek.

Sanayi bölgesinin ilçede bulunması sebebiyle çok yüksek iş imkanının mevcut olduğu Tekkeköy’de iş ilanları sayfalarıyla doğru bir şekilde çözülmesine aracı olmak.

Vefat ve düğün gibi gelişmelerin daha çabuk ve daha kolay duyurulmasına yardımcı olmak.

Samsun’un gelişmekte olan bölgesi ve artan nüfus artışları sebebiyle doğan emlak ihtiyacını açacağımız emlak sayfasıyla çözmek.

Şimdilik planlanan projeler arasında yer alıyor. Zaman içerisinde hayata geçirilmesi planlanan bu projelerden revize edilecekler ve ekleneceklerde muhtemelen olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy’ün Yeni İnternet Sitesi Açıldı! başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy’ün Yeni İnternet Sitesi Açıldı! ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ