21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

“Tekkeköy’ün Yol Problemini Ortadan Kaldıracağız”

  • 23 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 448 KEZ OKUNDU
“Tekkeköy’ün Yol Problemini Ortadan Kaldıracağız”

Tekkeköy Belediye başkanı Hasan Togar, Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Karmil ve Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya İstiklal ve Şabanoğlu mahallesindeki çalışmaları yerinde inceledi.

Tekkeköy Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri tarafından devam eden çalışmalar Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve Başkan Yardımcıları tarafından yerinde incelendi. Yol açma ve beton yol çalışmaları olmak üzere yapılan işlerin ivedilikle devam ettiğini ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Bu mahallelerimizde, iki araç yan yana zor geçiyordu. Ekiplerimiz ile birlikte önce, yol genişletme çalışmasını yaptık ve ardından beton yol çalışmasına başladık diğer mahallerimizde de çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Ardından Şabanoğlu Mahallesi Akşemsettin sokakta başlayan ve kısa süre içerisinde tamamlanması hedeflenen beton yol ve perde duvar çalışmalarını yerinde inceleyen Tekkeköy Belediye Başkanı “Selden zarar görmüş, toprak kaymasının olduğu sokakta önce perde duvar ile toprak kaymasını önledik daha sonra yağmur suyunun akacağı kanallar yaparak yolun zarar görmesini engelledik” ifadelerini kullandı.

Tekkeköy’ün Yol Problemini Ortadan Kaldıracağız

Bizler her türlü hizmeti üretirken vatandaşlarımızın en birinci isteği yol olmasının bilinci içerisindeyiz diyen Hasan Togar, “Daha öncede söylediğimiz gibi, yolları betonla kalpleri sevgiyle dolduracağız demiştik. Çıktığımız yolda bugün İstiklal ve Şabanoğlu mahallelerimizde beton yol çalışmalarını yerinde inceledik. Planladığımız şekliyle mevsim koşulları el verdiği sürece yollarımızı betonla döşemeye devam edeceğiz. Bu yaptığımız beton yollar çok dayanaklı ve uzun ömürlü. Allah kısmet ederse bir yandan beton yol bir yandan asfalt yaparak Tekkeköy’ün en büyük sorunlarından birisi olan yol problemini ortadan kaldıracağız. Bunların yanında bu yaptığımız yolların zarar görmemesi için alınan önlemler de bu yollar kadar önemli. Bütün bu yapılan yatırımları masa başında planlarken tek hedefimiz uzun vade de Tekkeköy için sorunları ortadan kaldıracak yatırımlar yapmaktır. Bu anlamda yol ve alt yapı sorunları bizim önceliğimiz. Tek amacımız Tekkeköy için uzun vadede kalıcı hizmetler verebilmek” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
“Tekkeköy’ün Yol Problemini Ortadan Kaldıracağız” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

“Tekkeköy’ün Yol Problemini Ortadan Kaldıracağız” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ