25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Togar “Bölge Ekonomisinin Kalbi Tekkeköy’de Atıyor”

  • 21 Kasım 2017
  • 0 YORUM
  • 308 KEZ OKUNDU
Togar “Bölge Ekonomisinin Kalbi Tekkeköy’de Atıyor”

Tekkeköy sınırları içerisinde bulunan sanayiler Samsun ve çevresindeki insanlara iş imkanı sağlayarak istihdama ve ekonomiye yön veriyor.

Karadeniz’in en hızlı gelişen, değişen, büyüyen ilçeleri arasında ilk sıralarda yer alan Tekkeköy’ün, bölgenin en önemli sanayi, ticaret ve istihdam merkezi konumunda olduğuna dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “ilçemiz tarih, turizm, kültür ve eşsiz doğal güzelliklerinin yanında sanayi siteleri ile bölgenin en avantajlı yeri durumunda bulunuyor. Örnek Sanayi Sitesi, İlkadım Sanayi Sitesi, 19 Mayıs Sanayi Sitesi ile Samsun Merkez Organize Sanayi (Samsun merkez OSB) ve Gıda Organize sanayiye (Gıda OSB) ev sahipliği yapan Tekkeköy aynı zamanda Samsun ve çevre illerden binlerce kişiye iş imkanı sunan istihdam kaynağı durumunda bulunuyor. Yine sanayi sitelerinde üretim yapan büyük işletmeler yurt içi ve yurtdışı ticari faaliyetleri ile ilçe, şehir ve ülke ekonomisine büyük bir kazanç sağlamaktadır. Bunun yanında ilçeye yapılmaya başlanan Lojistik köy projesinin önümüzdeki günlerde vücut bulmasıyla İlçe Bölgenin lojistik üssü haline gelecek ve burada binlerce kişi istihdam edilerek ilçeye de ekonomik anlamda yeni bir alan açılacak. Tekkeköy Belediyesi olarak bizlerde ilçemizin her türlü avantajlarını göz önünde bulundurarak yatırımlar ve projeler planlıyoruz. Özellikle sanayicimizin ve yatırımcılarımızın önünü açarak bölgeye yatırım yapmasına öncü oluyoruz.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Togar “Bölge Ekonomisinin Kalbi Tekkeköy’de Atıyor” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Togar “Bölge Ekonomisinin Kalbi Tekkeköy’de Atıyor” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ