24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Togar “Bütün Dünya’ya Demokrasi Dersi Verdik”

  • 24 Temmuz 2016
  • 0 YORUM
  • 335 KEZ OKUNDU
Togar “Bütün Dünya’ya Demokrasi Dersi Verdik”

Konuşmasına 15 Temmuz akşamı gerçekleştirilen darbe girişiminde şehit olanlara şükranlarını sunanarak Başlayan Tekkeköy Belediye Başkanı Aziz Tekkeköylüler. Öncelikle önünde bulunduğumuz Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ve 15 Temmuz 2016 gezisi Bizler bugün bu meydanda rahat edelim huzur dolu olalım diye bu ülke için şahadet şerbetini içmiş çok değerli şehadet mertebesine ulaşmış bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor önlerinde saygıyla eğiliyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı’nın milletin önünde olduğu sürece vatandaşların onun yolundan ayrılmayacağını belirten Hasan Togar “Aziz ve Yiğit Tekkeköy hemşerilerim sizlere ve doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine 78 milyon evladıyla Vatanına sahip çıkan büyük Türk milletine selam olsun. Sizlerin huzurunda da Saygıyla sevgiyle hürmetle eğiliyorum. Bugün bu alanlarda bu kürsülerde isek pijamasıyla, bayrağıyla tank kovalayan taşla F16 kovalayan, Peygamber Efendimizin iltifatına mazhar olmuş tarihin en Kutlu milletinin yani sizlerin sayesinde buradayız. Bizler alnı secdeye varanlardan vatan haini olmaz bilirdik. Ama ne acıdır ki Pensilvanya’lı bir Amerikan uşağı bu milletin çocuklarından vatan hainlerini çıkardı. Zannettiler ki bizler kendi milletine tankla uçakla saldıran şerefli Türk ordusunun üniformasını Çalarak sırtına giymiş bir avuç vahşiden korkar ve kaçarız. Bu millet ki tarih boyunca bunun gibi birçok imtihandan Allah’ın izni ve yardımıyla yüzünün akıyla çıkmıştır. Planları çok basitti. Bu ülkeye 15 yıldır atlatırken Yeryüzündeki bütün mazlumların ümidi olmuş, ülkesi ve insanlık için bu yola kefenimizle çıktık diyen Cumhurun Reisine yani başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ölü ya da diri almaktı. Böylece bütün hesapları tamamlanacaktı. Ama unuttukları iki şey vardı. Bunlardan ilki hesapların üstünde bir hesap olduğunu Allah’ında Bir Hesabı olduğunu unuttular ikincisi ise sağcısıyla solcusuyla Türküyle Kürdüyle baş komutanlarının bir emriyle tankların Altına yatacak kadar cesur bu milletin Aziz evlatlarını unuttular. Bizler bugün 81 ilin meydanlarında Çağlar açıp Çağlar kapatan Fatih’in Kanuni’nin Alparslan’ın torunları olarak bütün dünyaya bir Demokrasi bir Milli irade dersi vererek yeni bir çağ daha açıyoruz. Aziz Tekkeköy’lüler! Bugün bir kez daha Yüce ümmetin ve bu büyük milletin bir Ferdi olmayı nasip eden yüce Allah’a hamdediyor başkomutanımızın şereflendirdiği bu meydandan ona seslenmek istiyorum. Rahat ol değilsin sen Bu ümmetin önünde oldukça, bu millet senin yolundan ayrılmayacaktır.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Togar “Bütün Dünya’ya Demokrasi Dersi Verdik” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Togar “Bütün Dünya’ya Demokrasi Dersi Verdik” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ