27.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Togar “İlham Kaynağımız İlçemizi Birlikte Yönettiğimiz Halkımız”

  • 20 Kasım 2017
  • 0 YORUM
  • 417 KEZ OKUNDU
Togar “İlham Kaynağımız İlçemizi Birlikte Yönettiğimiz Halkımız”

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar her hafta haftanın ilk iş gününe çözüm merkezinde düzenlenen halk gününde ilçe halkının talep ve sorunlarını dinleyerek başlıyor.

Birlik beraberlik ve ortak akıl ile aynı gaye ışığında ilçenin yön haritasını ilçe halkı ile birlikte belirlendiğini vurgulayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Rutin olarak her hafta haftanın ilk gününe ortak akıl çerçevesinde ilçemizi birlikte yönettiğimiz halkımız ile bir araya gelerek başlıyoruz. Haftanın ilk iş gününe gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız ile bir araya gelerek başlamak bizlere daha istekli, daha enerjik performans çerçevesinde yeni projeler, çalışmalar, hizmetler yapma azim ve kararlılığı aşılıyor. Halk günlerimizi aynı zamanda taleplerin, isteklerin yanında sorunların dile getirildiği ve anında çözüme kavuşturulduğu dertleşme ve öz eleştiri günleri diye de adlandırabiliriz. Belediye başkanlığı görevini üstlendiğimiz ilk günden itibaren bize bu görevi layık gören vatandaşlarımız ile her zaman her yerde birlikte olarak büyük bir aile olduğumuzu halkımıza her zaman hissettirdik.” ifadelerini kullandı.

“Halkımız ile her daim iç içeyiz”

Vatandaşlarla iletişimi ve bağları kopartmayan bir yönetim anlayışı sergilediklerini söyleyen Başkan Togar, “Makam odalarına hapsolmuş, halkından soyutlanmış bir yönetime karşı olduğumuzu duruşumuz ile sergiledik. Yer, zaman, mekan farkı gözetmeksizin vatandaşlarımız ile omuz omuza birlikte yürüdük. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalır felsefesi çerçevesinde herkesin acısını ve sevincini paylaşmaya gayret ettik. Bugün ilçemizdeki değişimin, hizmetlerin, yatırımların hayat bulmasında en büyük pay Tekkeköy halkınındır. Bölgenin en çok yatırım alan ve ekonominin kalbi durumundaki ilçemiz aynı gaye etrafında toplanan ve yarınlarına daha iyi bir gelecek bırakmak için çalışan bu bilinçle hareket eden bireyler sayesinde daha güzel günlere ulaşacaktır.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Togar “İlham Kaynağımız İlçemizi Birlikte Yönettiğimiz Halkımız” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Togar “İlham Kaynağımız İlçemizi Birlikte Yönettiğimiz Halkımız” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ