19.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Togar ve Köktaş Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  • 01 Kasım 2016
  • 0 YORUM
  • 792 KEZ OKUNDU
Togar ve Köktaş Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş Tekkeköy’ün 62 mahallesinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.

Tekkeköy Belediyesi Sevgi Tekkesi Sosyal Tesislerinde öğle yemeğinde Tekkeköy’ün 62 Mahalle muhtarıyla bir araya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Burhan Erçal ile Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar muhtarları dinlediler.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Devletimizin temel taşı olan muhtarlar milletimize hizmet yolunda en önemli vazifeyi yerine getirmektedir. Muhtarlarımız toplumun kılcal damarıdır. Bunun için onların görüş ve düşünceleri bizim için çok önemlidir. Siyasi partiler ve hükümetler arasında muhtarlarımıza en çok ilgiyi ve desteği AK Parti göstermiştir. Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da belirli aralıklarla muhtarlarımızla bir araya gelerek onların sorunlarını dinliyor ve birlikte çözüm üretiyorlar. Bizlerde Cumhurbaşkanımızın yolunu takip ederek muhtarlarımız ile sık sık araya gelip onların fikirlerine, taleplerine kulak veriyoruz. Mahallelerimizdeki asgariye indirilen problemlerin tamamen ortadan kalkması amacıyla bu tür toplantıları düzenleyip muhtarlarımızdan bilgi alıyoruz. Muhtarlarımızla her zaman koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Bu özverili çalışmalarınızdan dolayı muhtarlarımızı bir kez daha kutluyorum.” dedi.

Başkan Togar:”Muhtarlar gözümüz, kulağımız”

Belirli aralıklarla mahalle muhtarları ile bir araya geldiklerini ve muhtarların fikirlerine önemsediklerini ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Muhtarlar bulunduğu mahallelerde bizlerin gözü, kulağı. Mahalle sakinleri ile kurumlar ve bizler arasında köprü vazifesi gören önemli yapı taşlarıdır. Her ay düzenli olarak muhtarlarımız ile bir araya gelerek mahallelerinin sorunlarını konuşuyor ve birlikte çözüm yolları üretiyoruz. Bugünde AK Parti Samsun Milletvekilimiz Fuat Köktaş ve AK Parti İl Başkan Yardımcımız Burhan Erçal’ın katılımıyla muhtarlarımız ile bir araya geldik. Düzenlemiş olduğumuz toplantıda 62 mahallemizin muhtarlarının talep ve sorunlarını konuştuk. Muhtarlarımız bulunduğu mahallede her zaman her konuda farklı alanlardaki sorunların çözümü noktasında ellerinden geleni yaparak bizlerle koordineli hareket etmişlerdir. Bu konuda kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Togar ve Köktaş Muhtarlarla Bir Araya Geldi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Togar ve Köktaş Muhtarlarla Bir Araya Geldi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ