24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Turgut Tüfenk İlkokulu Okuma Bayramını Kutladı

  • 29 Mayıs 2017
  • 0 YORUM
  • 507 KEZ OKUNDU
Turgut Tüfenk İlkokulu Okuma Bayramını Kutladı

Tekkeköy Turgut Tüfenk İlkokulu 1. sınıf öğretmenleri tarafından yeni okumaya başlayan öğrencilerin heyecanını paylaşmak amacıyla okuma bayramı programı düzenlendi.

Turgut Tüfenk İlkokulu tarafından Tekkeköy Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen Okuma Bayramı programı velilerin ve davetlilerin yoğun katılımı içinde coşkuyla gerçekleştirildi. 1. Sınıf öğrencilerinin renk renk kıyafetler içerisinde yapmış oldukları gösteriler ailelerinden ve izleyicilerden büyük beğeni topladı. Sahnede çocuklarını izleyen veliler evlatlarının sunduğu bir birinden güzel ve farklı etkinlikler karşısında duygulu anlar yaşadılar.

Programa Samsun İstinaf mahkemesi 3. ve 5. Daire üyesi hakimleri, Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya Tekkeköy karakol komutanı, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı, Tekkeköy Belediyesi Başkan Yardımcıları, Okul müdürleri, veliler ve davetliler katıldı.

1. Sınıf öğretmenleri Pınar Aslan ve Suzan Görmüş’ün büyük emeklerle hazırladığı Okuma Bayramı izleyenler ve veliler tarafından büyük beğeni toplayarak ayakta alkışlandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Turgut Tüfenk İlkokulu Okuma Bayramını Kutladı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Turgut Tüfenk İlkokulu Okuma Bayramını Kutladı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ