19.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tütün İskelesi Ve Panorama 1919 Hayran Bıraktı

  • 03 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 305 KEZ OKUNDU
Tütün İskelesi Ve Panorama 1919 Hayran Bıraktı

Tarihi Kentler Birliği Samsun buluşması kapsamında Samsun’da bulunan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba ve Van Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özkökçe, Samsun gezisinde Tütün İskelesi ve çalışması devam eden Panorama 1919 müzesini ziyaret etti.

Tarihi Tütün İskelesine hayran kalan misafirler, Kurtuluş savaşı tarihinin çok güzel anlatıldığını belirtti. Panorama 1919 Müze çalışmalarını da inceleyen konuklara Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı bilgi verdi. Müzenin Kurtuluş Savaşının başladığı şehir Samsun için büyük anlamı olduğunu kaydeden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Samsun’daki müzede kullanılan tekniklerden etkilendiğini ve bu çalışmalardan da faydalanarak, Panorama 1919’un bir benzerini Gaziantep’e de yapacağını belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tütün İskelesi Ve Panorama 1919 Hayran Bıraktı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tütün İskelesi Ve Panorama 1919 Hayran Bıraktı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ