18.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tarım Heyeti Vali İbrahim Şahin’i Ziyaret Etti

  • 28 Eylül 2016
  • 0 YORUM
  • 277 KEZ OKUNDU
Tarım Heyeti Vali İbrahim Şahin’i Ziyaret Etti

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Ş. Şemsi Bayraktar ile Tarım İşletmeleri (TİGEM) Genel Müdürü Mehmet Taşan ve beraberindekiler, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.

Samsun Tarım Fuarı 2016’nın açılış töreni için Samsun’a gelen Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Ş. Şemsi Bayraktar ile Tarım İşletmeleri (TİGEM) Genel Müdürü Mehmet Taşan ve beraberindekiler, Vali İbrahim Şahin’i makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali İbrahim Şahin ise Samsun Tarım Fuarı 2016’nın açılış töreni için Samsun’a gelmelerinden ve ziyaretlerinden dolayı konuklarına teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Ş. Şemsi Bayraktar Vali İbrahim Şahin’e çini tabak takdim etti.Samsun Valisi İbrahim Şahin ise Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Ş. Şemsi Bayraktar’a Anıt Heykeli tablosu ve Tarım İşletmeleri (TİGEM) Genel Müdürü Mehmet Taşan’a ise Samsun Kız Olgunlaşma Enstitüsü tarafından yapılan ve üzerinde kilim motifi bulunan bir tablo hediye etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tarım Heyeti Vali İbrahim Şahin’i Ziyaret Etti başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tarım Heyeti Vali İbrahim Şahin’i Ziyaret Etti ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ