22.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Vali İbrahim Şahin Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti

  • 02 Kasım 2016
  • 0 YORUM
  • 428 KEZ OKUNDU
Vali İbrahim Şahin Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti

Vali İbrahim Şahin, Ondokuzmayıs ilçesinde bulunan Ondokuzmayıs Hamidiye Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ondokuzmayıs Hamidiye Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ve Ondokuzmayıs Hamidiye Anadolu İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden Vali İbrahim Şahin, burada incelemelerde bulunarak okul ve öğrenim gören öğrencilerin durumu hakkında okul müdür vekili Selim Çelik’ten bilgi aldı.

İncelemelerin ardından Ondokuzmayıs Hamidiye Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ondokuzmayıs Hamidiye Anadolu İmam Hatip Ortaolukulu’nda okuyan öğrencileri derslerinde ziyaret ederek, onlarla sohbet eden Samsun Valisi İbrahim Şahin, daha sonra spor salonuna geçerek öğrencilerle masa tenisi oynadı.

Ziyarete ayrıca, Ondokuzmayıs Kaymakamı Abdullah Şen ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’de katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Vali İbrahim Şahin Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Vali İbrahim Şahin Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ