21.07.2017 - Tekkeköy Gündem

Vali İbrahim Şahin OMÜ Öğrencileri İle Kahvaltıda Buluştu

  • 01 Kasım 2016
  • 0 YORUM
  • 288 KEZ OKUNDU
Vali İbrahim Şahin OMÜ Öğrencileri İle Kahvaltıda Buluştu

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yemekhanesinde düzenlenen sabah kahvaltısında Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencileri ile buluştu.

Vali İbrahim Şahin ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç üniversite öğrencileriyle birlikte kahvaltı yaptı.

Öğrenciler, kahvaltı servisinden dolayı kendilerine sunulan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti. Büyük ilgi gören ve samimi bir havada gerçekleşen kahvaltıda öğrencilerle bir araya gelen Vali İbrahim Şahin, onların sorun ve isteklerini dinleyerek bir süre sohbet etti.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yemekhanesinde gerçekleşen kahvaltıya ayrıca, OMÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Kuran, Prof. Dr. Vedat Ceyhan, OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Menderes Kabadayı, Fakülte Dekanları, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Kredi Yurtlar Kurumu Samsun Bölge İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve OMÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Ali Saral Sarıalioğlu ve öğrenciler katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ