21.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Vali İbrahim Şahin Raylı Sistem Açılışına Katıldı

  • 17 Ekim 2016
  • 0 YORUM
  • 331 KEZ OKUNDU
Vali İbrahim Şahin Raylı Sistem Açılışına Katıldı

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan Canik Balıkçı Barınağı- Tekkeköy raylı sistem hattının açılış törenine katıldı.

Vali İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Tekkeköy raylı sistem hattının ikinci ayağı Canik Balıkçı Barınağı-Tekkeköy arasında tamamlanan bölümün açılışını gerçekleştirdi.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Bugün yüzyılın hizmetiyle bizi buluşturduğuna inandığım özellikle Büyükşehir Belediye Başkanımız ve çok değerli mesai arkadaşlarına bu büyük hizmeti Tekkeköy’e getirdiği için ilçem ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından Vali İbrahim Şahin, protokol üyeleri ile birlikte raylı sistemle Tekkeköy-Canik Balıkçı Barınağı’na durağına seyahat gerçekleştirildi.

Canik Balıkçı Barınağı-Tekkeköy raylı sistem açılışına ayrıca, Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Vali İbrahim Şahin Raylı Sistem Açılışına Katıldı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Vali İbrahim Şahin Raylı Sistem Açılışına Katıldı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ