25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Vali İbrahim Şahin Yoğun İlgiye Teşekkür Etti

  • 31 Ekim 2016
  • 0 YORUM
  • 520 KEZ OKUNDU
Vali İbrahim Şahin Yoğun İlgiye Teşekkür Etti

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Batı Park İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları Stadı’nda düzenlenen Cumhuriyet Bayramı’nın 93. Yılı kutlamalarına katkıda bulunan tüm kurumlara ve yoğun ilgi gösteren Samsun Halkına teşekkür etti.

Vali İbrahim Şahin “Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği ve katılımın yüksek olduğu Valiliğimiz koordinasyonunda gerçekleşen bayram kutlama organizasyonunu planlayan, koordine eden, icrasını gerçekleştiren Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü başta olmak üzere, etkinliklerde görev alan tüm öğretmenlerimize, 19 Mayıs Polis Meslek Yüksek Okulu ve etkinliklere katılan tüm öğrencilerimize, sporcularımıza, Büyükşehir Belediye Başkanlığına, askeri erkan ve katkıda bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşları ile yöneticilerine, güvenlik güçlerimize, basın mensuplarımıza ve kutlamalarda bizi yalnız bırakmayan tüm Samsun halkımıza şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Vali İbrahim Şahin Yoğun İlgiye Teşekkür Etti başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Vali İbrahim Şahin Yoğun İlgiye Teşekkür Etti ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ