25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Vali Kaymak’tan Olimpiyat Teşekkürü

  • 02 Ağustos 2017
  • 0 YORUM
  • 183 KEZ OKUNDU
Vali Kaymak’tan Olimpiyat Teşekkürü

Samsun Valisi Osman Kaymak kısa bir süre önce başarı ile kapanış organizasyonu ile tamamlanan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’na katkıda bulunanlara ve Samsun Halkına teşekkür etti.

Samsun Valisi resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı mesajda “Dünyanın 3. büyük spor organizasyonu olan, en iyi Deaflympics olarak tarihe geçen ve başarı oranı yüzde 99,5 olarak açıklanan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları DEAFLYMPİCS2017 SAMSUN’un ATATÜRK’ün kurtuluş mücadelesini başlattığı Samsun’da gerçekleştirilmesinde en güçlü desteği veren, başta Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Ahmet DEMİRCAN, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın BAK ve önceki Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ olmak üzere tüm Samsun Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, ilçe kaymakamlarımıza, ilçe belediye başkanlarımıza, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın üst düzey bürokratlarına ve İl Müdürlüğü çalışanlarına, İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları Koordinatörlüğü’ne, 97 ülkeden gelen sporcu ve misafirlerimize ev sahipliğinin en güzel örneğini gösteren tüm Samsun halkımıza ve gönüllülerimize, emniyet ve sağlık teşkilatımızın değerli mensuplarına, bu organizasyonun kusursuz işlenmesinde aktif görev alan tüm yetkililerimize, müsabakalarda ülkemizi en iyi şekilde temsil eden İşitme Engelliler Milli Takımımıza, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu’na, Uluslararası İşitme Engelliler Spor Federasyonu ve yerel, bölgesel, yaygın medya mensuplarımıza teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Oyunların açılış ve kapanış organizasyonları Tekkeköy’de gerçekleşmiş ve basketbol karşılaşmalarının tamamı ve oryantring karşılaşmalarının bir kısmına Tekkeköy ev sahipliği yapmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Vali Kaymak’tan Olimpiyat Teşekkürü başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Vali Kaymak’tan Olimpiyat Teşekkürü ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ