24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Vali Şahin ve Başkan Yılmaz Tekkeköy’deki Dolgu Alanı İnceledi

  • 30 Haziran 2016
  • 0 YORUM
  • 454 KEZ OKUNDU
Vali Şahin ve Başkan Yılmaz Tekkeköy’deki Dolgu Alanı İnceledi

Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Tekkeköy Petrol Ofisi Dolum Tesisleri’nin arkasında denize yapılan bin dönümlük dolgu alanı çalışmalarını yerinde inceledi.

Dolgu Alanı Lojistik Köy Projesinin Bağlantı Noktası Olacak

Samsun’da dolgu alanların yapılmasının ihtiyaçtan doğduğunu belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Bunun en belirgin çalışmalarından birisi de Petrol Ofisi olarak geçen bölgedeki sahilde yaptığımız dolgu alanıdır. Burada bin dönüm civarında yeni bir dolgu sahası yapıyoruz. Liman geri sahası diye bir alan düzenliyoruz. Projemiz uzun vadeli bir proje. Çalışma sonrasında alanımız aynı zamanda Lojistik Köy Projesinin bağlantı noktası ile ufak tonajlı gemilerin yanaşabileceği iskele olacak” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Vali Şahin ve Başkan Yılmaz Tekkeköy’deki Dolgu Alanı İnceledi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Vali Şahin ve Başkan Yılmaz Tekkeköy’deki Dolgu Alanı İnceledi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ