26.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Vali Şahin Sahil Güvenlik Kuruluş Yıldönümü Kutlama Mesajı

  • 17 Haziran 2016
  • 0 YORUM
  • 277 KEZ OKUNDU
Vali Şahin Sahil Güvenlik Kuruluş Yıldönümü Kutlama Mesajı

Sahil ve karasularımızın korunması ve güvenliğinin sağlanmasından, deniz yolu ile yapılan her türlü kaçakçılık eyleminin önlenmesine kadar geniş bir alanda görev yapan Sahil Güvenlik Komutanlığı, üstün hizmetlerle dolu bir geçmişe sahiptir.
Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı üstlenmiş bulunduğu diğer görev ve sorumlulukları, her kademedeki nitelikli ve donanımlı personeliyle bugün olduğu gibi bundan sonrada yerine getirmeye devam edecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle Sahil Güvenlik Komutanlığımızın 34. Kuruluş Yıldönümünü en içten dileklerimle kutlar, ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anar, selam ve sevgilerimi sunarım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Vali Şahin Sahil Güvenlik Kuruluş Yıldönümü Kutlama Mesajı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Vali Şahin Sahil Güvenlik Kuruluş Yıldönümü Kutlama Mesajı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ