25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Vali Şahin Tekkeköy’deki Silah Fabrikasını İnceledi

  • 01 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 448 KEZ OKUNDU
Vali Şahin Tekkeköy’deki Silah Fabrikasını İnceledi

Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN, Tekkeköy Kutlukent Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Samsun Yurt Savunma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni ziyaret ederek fabrikada incelemelerde bulundu.

Vali ŞAHİN, Tekkeköy Kutlukent Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 8.365 metrekare kapalı alandan oluşan, 200’ün üzerinde çalışanı ile 25 farklı ülkeye ihracat yapan, Samsun Yurt Savunma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Samsun Yurt Savunma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Fabrika Müdürü Haldun YANIK tarafından fabrikanın çalışmaları, üretimi ve ihracatı hakkında ziyaret eden heyete bilgi verdi.

İbrahim ŞAHİN, Samsun Yurt Savunma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından üretilen silah ile atış poligonunda deneme atışı gerçekleştirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Vali Şahin Tekkeköy’deki Silah Fabrikasını İnceledi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Vali Şahin Tekkeköy’deki Silah Fabrikasını İnceledi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ