25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Vali Şahin’den Kaymakamlara Veda Yemeği

  • 08 Aralık 2016
  • 0 YORUM
  • 637 KEZ OKUNDU
Vali Şahin’den Kaymakamlara Veda Yemeği

Samsun Valisi İbrahim Şahin geçtiğimiz günlerde yayınlanan kararname ile başka illere atanan kaymakam ve vali yardımcılarına veda yemeği düzenledi. Samsun Büyükşehir Belediye başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve daire amirlerinin katıldığı gecede atanan kaymakam ve vali yardımcılarına hediyeler taktim edildi.

Yemekte, atanan Kaymakamlar adına bir konuşma yapan Çarşamba Kaymakamı Caner YILDIZ, “Özellikle Sayın Valimiz gibi bir yöneticiyle çalışmayı şanslı kabul ediyoruz. Sayın Valim gerçekten sosyal hayata bakışı, geniş ufuklu olması, özgüveni çok yüksek olması bu gerçekten burada çalışan kamu görevlileri için büyük rahatlık. Yöneticinin böyle olması gerekli diye düşünüyorum. Her zaman gönlümüzün bir kısmı Samsun’da olacaktır. Ben başta Sayın Valimize, mesai arkadaşlarımıza ve dostlarımıza bu güzel anılarla buradan ayrılmamızı sağladıkları için teşekkür ediyorum. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

Düzenlenen yemeğe Nazilli Kaymakamlığına atanan Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük, Tokat Vali Yardımcılığına atanan Samsun Vali Yardımcısı Ali Galip Saral, Yüksekova Kaymakamlığına atanan Vezirköprü Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Karabük Vali Yardımcılığına atanan 19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen, Menteşe Kaymakamlığına atanan Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız, İmamoğlu Kaymakamlığına atanan Havza Kaymakamı Alper Tanrısever, Hacılar Kaymakamlığına atanan Ladik Kaymakamı Mustafa Temiz, Arıcak Kaymakamlığına atanan Kavak Kaymakamı Mevlüt Şekerci, Serik Kaymakamlığına atanan Samsun Vali Yardımcısı Haluk Şimşek ve Gerger Kaymakamlığına atanan Ayvacık Kaymakamı Can Kazım Kuruca katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Vali Şahin’den Kaymakamlara Veda Yemeği başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Vali Şahin’den Kaymakamlara Veda Yemeği ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ