25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Yalancı İndirimlere Dikkat

  • 20 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 223 KEZ OKUNDU
Yalancı İndirimlere Dikkat

Ramazan bayramının yaklaşmasıyla birlikte bayram kampanyası adı altında birçok indirim duyurulmaya başlandı. Tüketiciler Birliği Başkanı Mahmut Şahin yalancı indirimlere karşı dikkat edilmesi konusunda tüketicileri korudu.

Reklamların satın alma alışkanlıklarımızı değiştirmemesi gerektiğine dikkat çeken Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin “Günümüzde ihtiyaçlarımızı bizim değil de reklamların belirlemesine fırsat vermeyelim. Ama ne yazık ki reklamlar bizi oldukça fazla yönlendiriyor. Bu tarz reklamlara dikkat etmemiz gerekiyor. Cazip indirimler diye borç altına girmeyelim. Ayağımızı yorganımıza göre uzatalım. Bayram öncesinde kampanyalarda artış oluyor. Bu kampanyalarda ‘bayramda büyük indirim’ diye insanlara sunuluyor. Aslında bu kampanyaları yıl boyunca yapılan kampanyalar. Bayramda bize en iyi yaptıkları işi yapıp ‘yalancı indirimler’ gösteriyorlar. Tüketicilerimiz de ‘büyük indirim’ diye hemen kanıyor. Aslında indirim falan yok. Tüketiciler bu konuda dikkatli olsun. Hem kanmayalım hem de cebimizi zarara uğratmayalım” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Yalancı İndirimlere Dikkat başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Yalancı İndirimlere Dikkat ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ