20.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Yedaş’ın Yeni Genel Müdürü Belli Oldu

  • 10 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 424 KEZ OKUNDU
Yedaş’ın Yeni Genel Müdürü Belli Oldu

Çalık Holding’e bağlı olarak faaliyet gösteren ve Samsun dahil bölgedeki 5 ilde (Sinop, Samsun, Ordu, Amasya, Çorum) elektrik dağıtım faaliyeti yürütmekte olan Yedaş’ın yeni Genel Müdürü belli oldu.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Yedaş Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nun istifasını sunmasının ardından bir süre Çalık Holding ile devam eden görüşmelerin ardından istifa kabul edildi. Yedaş Genel Müdürlüğünde Nurettin Türkoğlu’nun ardından Rıdvan Aktürk’ün devam etmesine karar verildi.

Rıdvan Aktürk Kimdir?

2006 yılında Çalık Enerji bünyesine katılan Rıdvan Aktürk, Çalık Enerji Boru Hatları ve Rafineri Direktörlüğünün yanı sıra Çalık YEPAŞ A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapdı. Elektrik-elektronik mühendisi ve London Middlesex University Business School’da MBA tamamlamış olan Aktürk sektörde yaklaşık olarak 24 yılı aşkın bir tecrübeye sahip.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Yedaş’ın Yeni Genel Müdürü Belli Oldu başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Yedaş’ın Yeni Genel Müdürü Belli Oldu ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ