24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

“Yeni Stadyumu Bu Ay Bitirmeyi Planlıyoruz”

  • 07 Mart 2017
  • 0 YORUM
  • 737 KEZ OKUNDU
“Yeni Stadyumu Bu Ay Bitirmeyi Planlıyoruz”

Tekkeköy’de yapımı devam eden yeni stadyumda incelemelerde bulunan Bakan Çağatay Kılıç, “Türkiye’nin bu son dönemde yapmış olduğu sportif altyapıyla ilgili en yakın ülke Amerika Birleşik Devletleri. Onun dışında Türkiye kadar yatırım yapmış başka bir ülke yok” ifadelerini kullandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Türkiye’nin bu son dönemde yapmış olduğu sportif altyapıyla ilgili en yakın ülke Amerika Birleşik Devletleri. Onun dışında Türkiye kadar yatırım yapmış başka bir ülke yok.” dedi.

Bakan Çağatay Kılıç, Tekkeköy’de 140 bin metrekarelik alanda inşa edilen yeni statta incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldıktan sonra gazetecilere açıklama yapan Bakan Çağatay Kılıç, stadın artık son aşamaya geldiğini belirterek, “Bu ay içerisinde bitirmeyi nasıl yapabiliriz onu görüştük. İnşallah en kısa süre içerisinde stadımızı bitirmiş olacağız. Şu an çevre düzenlemesiyle ilgili konulara biraz ağırlık verip, hızlandırmaya çalışıyoruz. En kısa sürede Samsunspor’umuz burada maçlarını yapacak” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
“Yeni Stadyumu Bu Ay Bitirmeyi Planlıyoruz” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

“Yeni Stadyumu Bu Ay Bitirmeyi Planlıyoruz” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ