Tekkeköy Gündem

Yılın Sanat Okulu Tekkeköy Ortaokulu

İlimizdeki okullarda eğitim öğretim kalitesini artırmak. Farklı uygulamaları teşvik ederek; öğrencilerimizin ve ilimizin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla ilimizdeki tüm resmi ve özel tüm eğitim öğretim kurumlarını kapsayan Eğitim Yıldızları Projesi ödülleri sahiplerini buldu.

Her alan için alanında uzman kişilerden oluşan değerlendirme komisyonlarınca belirlenen 18 kategoride Eğitimin Yıldızları belli oldu.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Eğitim Ve Sosyal Yardım Vakfı ortaklığıyla yürütülen ve bu yıl ikincisi düzenlenen Eğitimin Yıldızları Ödül Töreni Canik Kültür Merkezinde düzenlendi.

Düzenlenen törende ilçemiz okullarından Tekkeköy Ortaokulu başvuruda bulunan 12 okulu geride bırakarak YILIN SANAT OKULU ünvanını kazanmıştır. Başarılarından dolayı okul yönetimi ve müzik öğretmeni Deniz GÖMEÇ , görsel sanatlar öğretmeni Gönül ŞENER , Teknoloji Tasarım öğretmeni Leyla DEMİRBAĞ ve bu başarıda emeği geçen okulun eski görsel sanatlar öğretmeni Ayhan BOZOK öğretmenlerimizi tebrik ederiz.